Життя групи

«Студентська осінь» на відділенні «Агрономія»

11 жовтня в приміщенні актової зали Мирогощанського аграрного коледжу відбувся конкурс “Студентська осінь – 2016″ на відділенні “Агрономія” серед студентів І – IV курсів, який проводився з метою активізації та розвитку аматорської творчості серед студентів відділення.

Переможців визначала конкурсна комісія в складі: Зінькова Оксана Володимирівна – директор Мирогощанської школи мистецтв; Городецька Оксана Романівна – заступник директора Мирогощанської школи мистецтв; Глущук Микола Пилипович – викладач агрономічного відділення.

Але самі головні оцінювачі на цьому вечорі були глядачі, які протягом усього концерту своїми бурхливими оплесками підтримували конкурсантів.

Всі групи на відділенні «Агрономія» були надзвичайно активними.

 

«Студент року – 2016» на відділенні «Агрономія»

22 березня в приміщенні актової зали Мирогощанського аграрного коледжу відбувся інтелектуальний конкурс “Студент року-2016″ на відділенні “Агрономія” серед студентів І – IІІ курсів.

Переможців визначала конкурсна комісія в складі: голова журі Філон Люся Олександрівна, Мельник Оксана Юріївна, Добридень Ірина Антонівна.

Конкурс відбувся у три етапи: представлення себе та своєї професії,  інтелектуальний конкурс, мої захоплення.

Прийняв участь в конкурсі від групи ОТ - 31 Люшин Вадим, який достойно представив себе і свої захоплення. 

Журі було важко обрати переможця, усі учасники достойні перемоги. Але це гра і був визначений переможець – Синюк Надія із групи ЗБ-ПК-21, яка отримала  звання  “Студент року – 2016″ відділення “Агрономія”.  Представник нашої групи Люшин Вадим отримав грамоту "За достойну участь в конкурсі".

P1320822

P1320809

«Студент року – 2015» на відділенні «Агрономія»

17 березня 2015 року в приміщенні актової зали Мирогощанського аграрного коледжу відбувся інтелектуальний конкурс “Студент року-2015″ на відділенні “Агрономія” серед студентів І – IІІ курсів.

Переможців визначала конкурсна комісія в складі: голова журі Бабич Ольга Олександрівна, Хом’як Лариса Олександрівна, Балгіра Тетяна Олександрівна.

Конкурс відбувся у читири етапи: візитка, презентація майбутньої професії,  інтелектуальний конкурс, мої захоплення.

Участь прийняли студенти, які достойно представили свої групи. Групу ОТ - 21 у конкурсі представляла Нестерчук Євгенія.

Всі учасники показали себе з найкращої сторони; продемонстрували свої, різноманітні,  захоплення. Від співів до віршів, від виготовлення ляльок до виробів із шкіри та інші. Показали свої знання в інтелектуальному конкурсі та гідно представили себе і свою майбутню професію.

Всі учасники достойні перемоги, але це гра і були визначені переможці. Перше місце розділили між собою два учасники – Янчук Анна та Василишин Сергій і обоє отримали  звання  “Студент року – 2015″ відділення “Агрономія”.  Вони гідно будуть представляти відділення на ІІ турі  “Студент року -2015″, яке відбудеться між відділеннями коледжу.

 

P1290719P1290755