Тимощук Леся Миколаївна

Я, викладач економічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії. 
З 2000 по 2006 рік навчалася у Львівському державному аграрному університеті на економічному факультеті. Отримала у 2004 р. ступінь бакалавра, 2005 році -  ступінь спеціаліста,  і у 2006 р. кваліфікацію магістра з фінансів.

2011 року закінчила Національний університет біоресурсів і природокористування України  за спеціальністю «Професійне навчання».

Працюю в Мирогощанському аграрному коледжі з 2007 року.

Відомо, що сьогодні вчитель не є єдиним джерелом знань... Проте, якщо попереднє покоління було поколінням книг, то підростаюче покоління черпає інформацію з інтернету. Переконана, що сучасний педагог повинен володіти новими технологіями спілкування із студентами. Важливо іти в ногу з часом! Використання мультимедійних технологій у навчальному процесі урізноманітнює його, підвищує ефективність засвоєння матеріалу, активізує  контроль знань.

Можливо на моїх заняттях не ідеальна тиша, та кожного разу, відкриваючи двері аудиторії, я йду до своїх студентів наче вперше... За словами В.О. Сухомлинського, учитель - це вічний експериментатор. Мабуть воно так і є !!! Це відчуття і надає сили творити кожний день, залишаючи за порогом життєві проблеми. Іду в новий день, щоб відкривати для своїх студентів нові таємниці знань.

В планах на майбутнє – завершення роботи над створенням навчально-методичних комплексів із дисциплін, розробка та апробація робочих зошитів з практичних робіт, створення мультимедійних презентацій та навчальних відеофільмів, використання комп’ютерних технологій в процесі навчання.

Учитель  не той, хто вчить, а той у кого вчаться!

Зворотній зв'язок