Наближається свято матері! Не забудьте привітати найрідніших!

У багатьох країнах світу відзначають День матері 13 травня. В Україні – цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99.

Історія свята така: у 1908 році молода американка Анна Джервіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшановування матерів у пам’ять про свою матір, яка передчасно померла. Анна писала листи до державних установ, законодавчих органів, видатних осіб із пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів.

Її старання увінчалися успіхом – в 1910 році штат Вірджинія перший визнав День Матері як офіційне свято.

Хоча по суті це – свято вічності: з покоління в покоління для кожного мама – найголовніша людина для своїх дітей.

Безумовно, День матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

 

www.youtube.com/watch?v=MQ3k6BFX2uw

У мережі з’явилася соціальна реклама, присвячена Дню матері, який традиційно відзначається в Україні у другу неділю травня.

У ролику показані історії спортсменів з різних країн, які змогли домогтися успіху завдяки підтримці своїх батьків.

“Потрібен хтось сильний, щоб зробити когось сильним. Спасибі, мама “, – йдеться в соціальній рекламі.

За тиждень з моменту публікації ролик набрав 9,5 мільйона переглядів на YouTube.